Keşfeden Çocuklar Anaokulu – İş Dünyası – Atv Avrupa

Kurucu müdürümüz 1972 doğumlu Berfu Ünlü ilk-orta ve lise öğrenimini İstanbul Kadıköy’de tamamladıktan sonra Marmara ve Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş ve özel sektörde çalışmıştır. Son 12 yıl boyunca eğitim sektöründe öncü çeşitli kurum ve kolejlerde hizmet veren kurucumuz, 2015 yılı itibarı ile birikimlerini kullanarak inandığı eğitim yöntemlerini hayata geçirmek üzere; Keşfeden Çocuklar okulu kurucu müdürü olarak devam etmektedir… Berfu Ünlü evli ve 14 yaşında Kuzey adında bir çocuk annesidir.

Farklı kurumlarda tecrübe ettiği uygulamalarda; yurtdışında geçerli veya hızla popüler olan bazı uygulamaların ülkemizin şartlarına çok uygun olamayabileceğini ve gerekli düzenlemelerin yapılmadan hayata geçirilmeye çalışıldığını görmüştür.

Bu amaçla;KEŞFEDEN ÇOCUKLAR ANAOKULU eğitim programında, aile yapımıza ve çağın gereklerine uygun bir şekilde,öğrenmenin oyun yolu ile gerçekleşmesini sağlayan, sorgulayan, eğlenen ve bu yolla keşfetmeyi öğrenen çocuklar için bir eğitim ekibi, planı ve okul ortamı oluşturmak amacındandır.

Geleceğe bakışımız; Tüm çocuklarda doğuştan gelen öğrenme meraklarını destekleyip yaratıcılığı teşvik eden, bireysel farklılık ve ilgi alanları ile gelişim düzeylerini gözönünde bulunduran KEŞFEDEN ÇOCUKLAR AİLESİNDE mutlu ve sevgi dolu, sorumluluk sahibi, özgüveni yüksek bireyler yetiştirmektir.

Keşfeden Çocuklar Anaokulu I Atv Avrupa İş Dünyası Programı from Avrupa YAPIM on Vimeo.