Tanıtım Filmi Örnekleri

NEDEN TANITIM FİLMİ?

Cevabı aslında çok basit. Günümüz sosyal medya kullanıcılarının öncelikli tercihi yazınsal içerikten çok internette araştırma yaptıkları konuyla ilgili görseller, özellikle videolar bulmaktır. Firmanızı en iyi şekilde kurgulanmış ve planlanmış, üzerinde en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş tanıtım filmleriyle sunmak, sizi hem daha etkili tanıtmak hem de akılda kalıcılık anlamında daha ileriye taşımak için etkili olacaktır.

“Yazıları okumak istemiyorsanız yandaki videoyu izleyebilirsiniz.”

TANITIM FİLMİ FİYATLARI FİYAT TEKLİFİ AL

Avrupa Yapım, bünyesinde bulunan yönetmenler, görsel tasarımcılar, konsept geliştiriciler, grafikerler, müzik tasarımcıları ve kurgu ekibinden oluşan deneyimli kadrosuyla beraber firmanız için en iyisini tasarlar.

Bu aşamada kilit nokta hedef kitlenin belirlenmesidir. İyi bir ön hazırlık çalışması gerektiren bu konuda, Avrupa Yapım işin her aşamasında olduğu gibi bu aşamada da yanınızda olacaktır. Yönetmen, görsel tasarımcı ve konsept geliştiricilerden oluşan ekibin katkısıyla belirlenen hedef kitleden sonra, bu hedef kitle için yapılması gereken çalışmalar en ince ayrıntısına kadar planlanır ve senaryosu yazılarak hayata geçirilir.

Deneyimli bir yönetmen eşliğinde gerçekleşen çekimlerde ise 4K görüntü teknolojisi kullanılarak çekimleriniz gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra son teknoloji drone (havadan çekim) kullanılarak çekimlerin daha etkili olması sağlanır.

Son olarak işinde uzman kurgu ve grafikerlerden oluşan ekip çalışmaya son halini verir.